MUNAX OY

Käynti- ja postiosoite: Torikantie 5, 23800 Laitila
Puh: +358 2 8583400
Sähköposti: munax@munax.fi
Tilaukset: sales@munax.fi
Tilaukset puh +358 2 8583426
Hakemukset: hakemukset@munax.fi


LASKUTUSOSOITTEET:
OVT-tunnus/Verkkolaskuosoite:

OVT-tunnus: 003718610202
Verkkolaskuoperaattorimme: CGI Suomi Oy
Välittäjätunnus (operaattoritunnus): 003703575029

Paperilaskut:
Munax Oy
PL 310
00074 CGI


VARASTO, TAVARANVASTAANOTTO
p. +358 40 135 1876 (klo 8.30–15.30)

Konttorimme palvelee klo 9.00-15.00
Pakkaamotunnus: F1053
Y-tunnus: 1861020-2

Janne Torikka

osakas – toimitusjohtaja

+358 2 858 3416
+358 500 420 143
janne.torikka@munax.fi

Juha Venno

osakas – johtaja – Pakkaamon koneet ja laitteet, luomukananmunien valvonta ja tuotanto sekä niihin liittyvä lainsäädäntö ja raportointi
+358 2 858 3412
+358 40 541 2002
juha.venno@munax.fi

Petri Varjonen

tuotantojohtaja
+358 40 7478 567
petri.varjonen@munax.fi

Matti Nyfors

varatoimitusjohtaja – myynti
+358 50 383 7843
matti.nyfors@munax.fi

Marjoriitta ”Martta” Rankila – Foodservice

Myynti: Food Service
+358 45 182 9199
+35828583439

marjoriitta.rankila@munax.fi
foodservice@munax.fi

Kari Oksanen

Myynti: avainasiakaspäällikkö
+ 358 45 165 7117
kari.oksanen@munax.fi

Henna Friman

vientiassistentti/tuottajayhteistyö
+358 2 8583428
henna.friman@munax.fi

Hannu Majander

osakas – kehitysjohtaja,
ICT-ratkaisut
+358 2 858 3411
+358 500 128 196
hannu.majander@munax.fi

Lisa Savola

markkinointi, myynti ja viestintä – lehdistö
markkinointi- ja viestintäjohtaja
+358 2 858 3423
lisa.savola@munax.fi

Päivi Venno

talous
talousjohtaja
+358 2 858 3420
paivi.venno@munax.fi

Ari Honkakangas

tekniset projektit
projektijohtaja
+358444321089
ari.honkakangas@munax.fi

Myynti, vähittäiskauppa
+358 40 655 5546
sales@munax.fi

Emma Mäkelä

laatupäällikkö
+358 41 436 8152
emma.makela@munax.fi

Olli Tuomi

kuljetukset
logistiikkapäällikkö
+358 2 858 3421
olli.tuomi@munax.fi

Henna Tapiovaara

tuottajatilitykset
+358 40 135 1876
henna.tapiovaara@munax.fi

Varaston yhteystiedot

Varasto, tavaran vastaanotto: p. +358 40 135 1876 (klo 8.30–16.30)

Työnjohtaja, varasto:
p. +358 40 353 2317 (klo 8.00–16.00)

Varasto on avoinna klo 06.15 – 22.00.
p. +358 40 535 9075 (klo 6.15–22.00)
p. +358 40 135 2053 (klo 6.15–22.00)
p. +358 40 756 5574 (klo 6.15–22.00)
p. +358 40 702 4234 (klo 6.15–22.00)