Munax Oy

Torikantie 5, 23800 Laitila
Puh: +358 2 8583400
Sähköposti: munax@munax.fi
Tilaukset: sales@munax.fi
Hakemukset: hakemukset@munax.fi

Konttorimme palvelee klo 9.00-15.00
Pakkaamotunnus: F1053
Y-tunnus: 1861020-2

Lähetä meille viestiä!

TuotetiedusteluTietoa MunaxistaKiitosKommenttiPalaute virheellisestä tuotteestaPalaute verkkosivustosta








Haluan että Munax ottaa minuun yhteyttä

Janne Torikka

osakas – toimitusjohtaja

+358 2 858 3416
+358 500 420 143
janne.torikka@munax.fi

Juha Venno

osakas – johtaja – Pakkaamon koneet ja laitteet, luomukananmunien valvonta ja tuotanto sekä niihin liittyvä lainsäädäntö ja raportointi
+358 2 858 3412
+358 40 541 2002
juha.venno@munax.fi

Petri Varjonen

tuotantojohtaja
+358 40 7478 567
petri.varjonen@munax.fi

Karri Pitkänen

aluemyyntipäällikkö – myynti horeca ja teollisuusasiakkaat
+ 358 45 182 9199
karri.pitkanen@munax.fi

Kari Oksanen

aluemyyntipäällikkö – myynti vähittäiskauppa
+ 358 45 165 7117
kari.oksanen@munax.fi

Emma Mäkelä

laatupäällikkö
+358 41 436 8152
emma.makela@munax.fi

Henna Friman

yhteistyökoordinaattori
Tuottajayhteistyö ja vienti
+ 358 2 858 3428
+ 358 44 975 1440
henna.friman@munax.fi

Kristian Eloluoto

Designer
+358 40 353 2543
kristian.eloluoto@munax.fi

Jonna-Mari Torikka

tuottajaraportointi
+358 2 858 3400
jonna.torikka@munax.fi

Petri Virtanen

kuljetukset
+358 2 858 3421
petri.virtanen@munax.fi

Tuomas Isoheiko

varaston esimies
+358 40 353 2317
tuomas.isoheiko@munax.fi

Hannu Majander

osakas – kehitysjohtaja, myynti ulkomaat ja kotimaa

+358 2 858 3411
+358 500 128 196
hannu.majander@munax.fi

Lisa Savola

markkinointi, myynti ja viestintä – lehdistö
markkinointi- ja viestintäjohtaja
+358 2 858 3423
lisa.savola@munax.fi

Päivi Venno

talous
talousjohtaja
+358 2 858 3420
paivi.venno@munax.fi

Nico Lundgrén

tuotepäällikkö – vähittäiskauppa
+358 40 1399730
+358 2 858 3437
nico.lundgren@munax.fi

Heikki Harismaa

myynti, jalostetut kananmunat, massaamoliiketoiminta
+358 400 520 576
heikki.harismaa@munax.fi

Rosita Johansson

tuotekehitysjohtaja
+358 40 187 3662
rosita.johansson@munax.fi

Ari Honkakangas

kunnossapitopäällikkö
+358 44 4321 089
ari.honkakangas@munax.fi

Sanna Tala

kirjanpito ja maksuliikenne
+358 2 858 3427
sanna.tala@munax.fi

Satu Välimäki

talous/henkilöstö
puh. +358 40 535 9058
satu.valimaki@munax.fi

Terhi Penttilä

laskutus/tilaukset
+358 2 858 3426
terhi.penttila@munax.fi

Varasto

saapuva ja lähtevä tavara
+358 2 858 3413
+358 2 858 3431
+358 2 858 3424
+358 2 858 3425
Varasto on avoinna 06.00 – 20.00.
Noudot ja toimitukset 19.00 asti.