Munax Oy

Torikantie 5, 23800 Laitila, Finland
Tel: +358 2 8583400
E-mail: munax@munax.fi
Order: sales@munax.fi

Kontor betjänar kl. 8.00-16.00
Packerisignum: FI 053, FI 16 EY
FO-nummer: 1861020-2

Skicka meddelande!

Product inqueryInformation about MunaxThanksCommentFeedback about incorrect productFeedback about website







I want Munax to contact me

Janne Torikka

VD, försäljning – Delägare

+358 2 858 3416
+358 500 420 143
janne.torikka@munax.fi

Juha Venno

Teknisk direktör. Packeriets maskineri, övervakning och produktion av ekologiska ägg samt dithörande lagar och rapportering – Delägare
+358 2 858 3412
+358 40 541 2002
juha.venno@munax.fi

Karri Pitkänen

Distriktsförsäljningschef, försäljning HoReCa
+ 358 45 182 9199
karri.pitkanen@munax.fi

Kari Oksanen

Distriktsförsäljningschef, försäljning deltaljhandel
+ 358 45 165 7117
kari.oksanen@munax.fi

Kristian Eloluoto

Designer
+358 40 353 2543
kristian.eloluoto@munax.fi

Henna Friman

Producentsamarbete, utförsel
+ 358 2 858 3428
+ 358 44 975 1440
henna.friman@munax.fi

Jonna-Mari Torikka

Producent rapportering
+358 2 858 3400
jonna.torikka@munax.fi

Emma Mäkelä

Kvalitetchef
+358 41 436 8152
emma.makela@munax.fi

Petri Varjonen

Produktionsdirektör
+358 40 7478 567
petri.varjonen@munax.fi

Mika Laine

Produktion manager – packning
+358 2 8583 414
mika.laine@munax.fi

Tuomas Isoheiko

Lagerchef
+358 40 353 2317
tuomas.isoheiko@munax.fi

Hannu Majander

Utvecklingsdirektör, försäljning och export – Delägare

+358 2 858 3411
+358 500 128 196
hannu.majander@munax.fi

Lisa Savola

Marknadsförings- och pr direktör, marknadsföring, försäljning och pr – presskontakt
+358 2 858 3423
lisa.savola@munax.fi

Nico Lundgrén

Produktchef – deltaljhandel
+358 40 1399730
+358 2 858 3437
nico.lundgren@munax.fi

Heikki Harismaa

Försäljning, äggprodukter, flytande produkter
+358 400 520 576
heikki.harismaa@munax.fi

Päivi Venno

Ekonomi
Ekonomidirektör
+358 2 858 3420
paivi.venno@munax.fi

Sanna Tala

Reskontra
+358 2 858 3427
sanna.tala@munax.fi

Terhi Penttilä

Fakturering, orderhantering
+358 2 858 3426
terhi.penttila@munax.fi

Rosita Johansson

R & D Director
+358 40 187 3662
rosita.johansson@munax.fi

Ari Honkakangas

Underhåll manager
+358 44 4321 089
ari.honkakangas@munax.fi

Petri Virtanen

Transport
+358 2 858 3421
petri.virtanen@munax.fi

Lager

Inkommande och utgående leveranser
+358 2 858 3413
+358 2 858 3431
+358 2 858 3424
+358 2 858 3425

Lagerpersonalen är öppet kl. 06.00 – 20.00.
Leveranser fram till 19.00.